Klasser och anmälda: WRG klubbtävling - Ersätts med Träna på att tävla - Lizoft Show Manager
 

Klasser och anmälda

Här visas tävlingens klasser och ekipage som har anmält sig.
Tävling
NamnWRG klubbtävling - Ersätts med Träna på att tävla
DatumLördag 2016-10-08
PlatsWRGs arena i Vänge
ArrangörWRG
PropositionMer information
Sista datum för onlineanmälan2016-10-07 18:00:00Anmälning kan inte längre göras online
Klasser med anmälda
KlassFöreningNamnNoteringNivåMönsterAddedPriserAvgiftAnmälda
1WRASRanch Riding Blueberry BB 40,-3
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Denise Martis (Bright Red Olena) (WRG)
  • Hedwig Hallin Ungdom (17 år) (Mirelle) (WRG)
  • Rebecka Pettersson okänd ålder (Pralin) (WRG)
Antal anmälda: 3
2WRASRanch Riding Green Green 40,-2
 Antal anmälda: 2
3WRASRanch Riding YouthYouth40,-0
4WRASRanch Riding Open Open 40,-0
5WRASShowmanship at HalterOpen40,-1
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Camilla Selander (Cookies N Cream) (WRG)
Antal anmälda: 1
6WRASWestern Pleasure Blueberry BB 40,-7
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Aurora Berglind Ungdom (12 år) (Hippi) (WRG)
  • Cornelia Nordahl okänd ålder (Biggan TT) (WRG)
  • Gabriella Mårtensdotter Wirelius Ungdom (11 år) (Quattro) (WRG)
  • Hedwig Hallin Ungdom (17 år) (Mirelle) (WRG)
  • Julia Lennander Ungdom (15 år) (Zeeline) (WRG)
  • Monica Lindström (Bessie Parade) (WRG)
  • Sara Lennander Ungdom (17 år) (Moondance) (WRG)
Antal anmälda: 7
7WRASVersatile Horse GreenGreen40,-0
8WRASWestern Riding Green Green 40,-0
9WRASWestern Riding YouthYouth40,-0
10WRASWestern Riding OpenOpen40,-0
11WRASWestern Horsemanship BlueberryBB40,-9
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Aurora Berglind Ungdom (12 år) (Hippi) (WRG)
  • Cornelia Nordahl okänd ålder (Biggan TT) (WRG)
  • Denise Martis (Bright Red Olena) (WRG)
  • Gabriella Mårtensdotter Wirelius Ungdom (11 år) (Quattro) (WRG)
  • Hedwig Hallin Ungdom (17 år) (Mirelle) (WRG)
  • Julia Lennander Ungdom (15 år) (Zeeline) (WRG)
  • Monica Lindström (Bessie Parade) (WRG)
  • Rebecka Pettersson (Pralin) (WRG)
  • Sara Lennander Ungdom (17 år) (Moondance) (WRG)
Antal anmälda: 9
12WRASWestern Horsemanship GreenGreen40,-5
 Antal anmälda: 5
13WRASWestern Horsemanship YouthYouth40,-0
14WRASWestern Horsemanship Open Open 40,-0
15WRASReining GreenGreen40,-1
 Antal anmälda: 1
16WRASReining YouthYouth40,-0
17WRASTrail Blueberry BB 40,-2
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Monica Lindström (Bessie Parade) (WRG)
  • Ola Hartman (Fabian) (WRG)
Antal anmälda: 2
18WRASTrail Green Green 40,-1
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Ola Hartman (Knuts Filur) (WRG)
Antal anmälda: 1
19WRASTral YouthYouth40,-0
20WRASTral Open Open 40,-1
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Ola Hartman (Knuts Filur) (WRG)
Antal anmälda: 1
21WRASTrail in HandOpen40,-2
 Antal anmälda: 2
22WRASTral LeadlineOpen40,-1
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Aurora Berglind Ungdom (12 år) (Hippi) (WRG)
Antal anmälda: 1
23WRASRanch Trail Green Green 40,-1
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Ola Hartman (Knuts Filur) (WRG)
Antal anmälda: 1
24WRASRanch Trail Open Open 40,-2
 Antal anmälda: 2
25WRASWestern Pleasure Green Green 40,-0
26WRASWestern Pleasure YouthYouth40,-0
27WRASWestern Pleasure Open Open 40,-0
28WRASWestern Pleasure LeadlineOpen40,-0
29WRASReining OpenOpen40,-1
 Antal anmälda: 1
30WRASKeyhole Race My TimeMy Time40,-2
 
    Anmälda sorterad på anmälningstid:
  • Julia Lennander Ungdom (15 år) (Zeeline) (WRG)
  • Sara Lennander Ungdom (17 år) (Moondance) (WRG)
Antal anmälda: 2